Comarch

Comarch jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT obsługujących kompleksowo relacje z klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza sektorowa, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.

Comarch w liczbach

- 20 lat doświadczenia
- 34 kraje
- 3500 doświadczonych specjalistów
- 80 000 Klientów
- Jedyny polski eksporter ERP 1 miejsce na rynku ERP w Polsce*

  *według raportu IDC : ilości zawartych kontraktów w 2009 roku

  Firma nastawiona na innowacje

  Comarch jest polską firmą tworzącą światowej klasy innowacje. Nasze rozwiązania, które powstają w działach R&D znajdują swoje odzwierciedlenie w naszych systemach dla biznesu, dając Klientom gwarancję wykorzystywania najnowszych dostępnych narzędzi i technologii. Zgodnie z Raportem Computerworld Top200 Comarch w 2009 roku wydał na działalność R&D ponad 53 mln zł i uplasował się na czele rankingu, wyprzedzając wicelidera ponad 7,5-krotnie. Dzięki takiemu podejściu dostarczamy rozwiązania, które pomaga zdobyć przewagę konkurencyjną również Państwa firmie.

  Comarch w Łodzi

  Odział w Łodzi został otwarty w 2006 roku, zatrudniał wówczas 20 pracowników, a działalność odbywała się w kilku wynajętych pokojach.

  Intensywny rozwój wymusił znalezienie nowej lokalizacji i dzisiaj Comarch posiada w ścisłym centrum Łodzi teren o powierzchni 14 000m2. W roku 2012 został oddany do użytku nowy budynek biurowy a w roku 2013 rozpocznie się budowa kolejnego.

  W Łodzi pracuje zespół 250 wykwalifikowanych specjalistów. Większość stanowią absolwenci lokalnych uczelni: Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego.

  Docelowe plany zakładają budynki o powierzchni biurowej ponad 15 000m2, nowoczesne centrum szkoleniowe, rewitalizacje zabytkowych budynków pofabrycznych oraz serwerownie o najwyższych parametrach klasy Tier IV. Biura Comarch w Łodzi będą charakterystycznym punktem miasta i pozwolą na dalszy rozwój oddziału.

  Kogo szukamy

  Poszukujemy programistów .NET oraz Java

  Aktualne oferty pracy w Łodzi dostępne pod adresem:

  http://www.comarch.pl/kariera/praca-w-kraju/params/location/9/town/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

  Informacje o stażach i praktykach w Comarch

  http://praktyki.math.uni.lodz.pl/wp-content/uploads/2013/02/Sta%C5%BC-w-Comarch-%C5%81%C3%B3d%C5%BA.pdf

  http://www.comarch.pl/kariera/staz/praktyki

  http://www.comarch.pl/kariera/staz

  oraz http://staz.comarch.pl

  Zapraszamy również na stronę główną firmy Comarch

  http://www.comarch.pl